Filmy trasa koncertowa

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje trasa koncertowa. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Dołącz do członków uwielbianego boysbandu Arashi, którzy po 20 latach od debiutu zapraszają fanów za kulisy swojego scenicznego i prywatnego życia.
Renaissance: A Film By Beyoncé - to opowieść o determinacji i nieustającej pracy artystki, która jako reżyserka i producentka doprowadziła do perfekcji swoje artystyczne wizje w trakcie historycznego tournée Renaissance, rozciągającego się na 56 koncertów w 39 miastach.
Opowieść o powikłanych losach Johnny'ego Casha. Słynny piosenkarz country, ze względu na kolor ubrania zwany "facetem w czerni", był jedną z największych indywidualności muzycznych współczesnej Ameryki. Zdobył sławę, uznanie, majątek... a potem wszystko stracił, uzależniwszy się od alkoholu i narkotyków. Udało mu się jednak stanąć na nogi i odzyskać dawną popularność.


Conner4Real (Andy Samberg), były członek boysbandu Style Boyz, aktualnie odnoszący sukcesy artysta solowy, robi wszystko, aby umocnić swoją pozycję w branży muzycznej. Jednak, gdy jego najnowszy album okazuje się klapą, raper nie ma wyjścia i musi ruszyć w ekstrawagancką trasę koncertową, pełną chwytów reklamowych i sztuczek wywołujących skandale. W tej desperackiej próbie ratowania swojego wizerunku, musi dać z siebie wszystko, ponieważ sprzedaż jego płyt wciąż spada, a trasa przynosi odwrotne skutki, przyspieszając tylko koniec kariery Connera. Kiedy część koncertów zostaje ostatecznie odwołana, z pomocą jednak przychodzą mu dawni koledzy z Style Boyz – Owen (Jorma Taccone) i Lawrence (Akiva Schaffer) – z nadzieją, że razem uda im się powrócić na szczyty list przebojów.
Swoista kontynuacja filmu Justin Bieber: Never Say Never tym razem skupia się na drodze piosenkarza do międzynarodowej sławy. Przyczynia się do tego słynna trasa koncertowa "Believe Tour". Wywiady z artystą dają odpowiedzi na długo oczekiwane pytania dotyczące jego pasji do tworzenia muzyki, związków i dorastania w świetle reflektorów W filmie możemy obejrzeć nigdy wcześniej nie ujawniane nagrania koncertowe. Przedstawione są również zakulisowe wydarzenia.
Po tajemniczym zniknięciu Śmierci, jego szesnastoletnia wnuczka zostaje zmuszona do przejęcia rodzinnego interesu.
Historia brytyjskiej sceny muzycznej od lat siedemdziesiątych do wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Tony Wilson jest ambitnym, ale sfrustrowanym prezenterem telewizyjnym, szukającym swojego powołania. Po koncercie mało znanego wówczas zespołu Sex Pistols namawia stację telewizyjną, by nagrała ich występ. Ruch okazuje się strzałem w dziesiątkę. Niedługo potem do jego drzwi zaczynają dobijać się kolejne kapele z manchesterskiej sceny punkowej. Niesiony na fali muzycznej rewolucji Wilson wraz z przyjaciółmi zakłada legendarną wytwórnię Factory Records, dzięki której zespoły takie jak Joy Division i New Order na zawsze odmieniły oblicze muzyki.
Gdy umiera mąż, piosenkarka Lillie (Judy Davis) poświęca się karierze, zostawiając dziecko teściowej. Po latach spotyka przypadkowo swoją dorosłą córkę.
Dokument jest zapisem trasy koncertowej po Europie kultowych zespołów takich, jak: Nirvana, Sonic Youth, Dinosaur Jr, Babes in Toyland, Gumball i Ramones. Składają się na niego wykonywane na żywo utwory muzyczne i materiał nakręcony za kulisami. Zamiast gwiazd filmowych, podglądamy legendy rocka. Warto wspomnieć chociażby o Courtney Love z czasów, gdy była powszechnie kochana także przez fanów Nirvany. Atutem jest także pojawienie się wielkich nieobecnych – Kurta Cobaina i Joe Cole, któremu dedykowany jest film.
Jonas wie, jak zapanować nad tłumem i mamić go „cudami” uzyskiwanymi za pomocą dymu i luster. Kiedy jego autobus psuje się, Jonas zmuszony jest zatrzymać się w biednym Rustwater w Kansas. Jego ponętna menedżerka próbuje przekonać miejscowego szeryfa, by zgodził się na występ pastora, on sam zaś koncentruje uwagę na pięknej sceptyczce o imieniu Marva.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…